Loading Events

Events for March 11, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

8:00 pm

Honeyland (2019)

March 11 @ 8:00 pm - 10:00 pm
Kino ARMATA Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

Kino ARMATA E mërkurë, 11 mars 2020 20:00h "Honeyland" (2019) Regjisorë: Ljubomir Stefanov dhe Tamara Kotevska Kohëzgjatja: 85 min. Gjuha: Turqisht Titra: Shqip, Anglisht Hyrja: 2 EUR Thellë brenda një rajoni të izoluar malor të Ballkanit jeton Hatidze Muratova dhe nëna e saj e sëmurë, në një fshat pa rrugë, rrymë dhe ujë të pijshëm. […]

Find out more »
+ Export Events