Loading Events

Events for March 4, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

7:00 pm

Messy Monday! at The WHITE TREE

March 4 @ 7:00 pm - 11:30 pm
The White Tree, Mujo Ulqinaku No. 59
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Alloha, Messy Monday! at The WHITE TREE monday, starts at: 19:00 music: custom (english below) Cdo e hene do behet tradicionale, pervec kur ka evente te paparashikuara ose me te rendesishme. Do e bejme nje mes te tere me te henat ekskluzive! Muzika nga e gjithe bota do te leshohet nga laptopi i yne i […]

Find out more »

8:00 pm

Prishtina Jazz Week 2019

March 4 @ 8:00 pm - March 7 @ 10:00 pm
Kino ARMATA, Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

Pas suksesit të edicionit të parë, këtë vit do të organizohet edicioni i dytë i Prishtina Jazz Week, ku përveç performancave të muzikantëve të njohur ndërkombëtare që vijnë nga vendet e ndryshme si: Amerika, Turqia, Hungaria e rajoni, këtë vit gjatë këtyre katër ditëve do të organizohen diskutime, shfaqje të filmit për muzikën JAZZ, dhe […]

Find out more »
+ Export Events