Loading Events

Events for March 4, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Prishtina Jazz Week 2020

March 2 @ 8:00 pm - March 6 @ 10:30 pm
Kino ARMATA Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

《》ENG BELOW 《》 Marsi është muaji kur vjen pranvera. Por para saj, Prishtina Jazz Week rikthehet për një edicion të tretë i cili premton të na i lulëzojë shpirtrat përpara se të lulëzojnë lulet. Bashkohuni me ne në pesë ditë plot me muzikë, punëtori me muzikantë të nivelit botëror, dhe jam sessions të çmendura deri […]

Find out more »
+ Export Events