Loading Events

Events for July 5, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Summer Camp at ILG School – Dancing/Zumba/Yoga

July 1 @ 8:00 am - July 5 @ 3:00 pm
ILG School, Veternik
Prishtine, Kosovo Albania
+ Google Map

Registration is open to current students, new students and children that do not attend ILG School from ages 2-16. To register please contact ILG School at info@ilg-ks.org.

Find out more »

5:00 pm

Beer and Wine Festival 2019 – Edicioni i 7-të

July 5 @ 5:00 pm - July 9 @ 11:00 pm
Prishtina

Beer and Wine Festival -7 5 korrik – 9 korrik 2019 Plato, Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë Birra e verë, kangë e lojra, por mbi të gjitha një atmosferë argëtuese me njerëz të mirë. Attention! Bear loves beer too... Mos e le pa ardhe!!!

Find out more »
+ Export Events