Loading Events

Events for June 4, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Ekspozitë – Unusual Message

June 3 @ 4:30 pm - June 7 @ 8:00 pm
Galeria Qahili, Veternik 1,
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Me 16 maj 2019, në Galerinë Qahili hapet ekspozita Unusual Message. Kjo ekspozitë shpalos krijime të 72 artistëve e njëkohësisht profesorëve të 12 Universiteteve të ndryshme të botës. Punime që përmbajnë njërën nga elementet, si hutin, librin, gjethet e ullirit, kafkën e deles, veja, shenja @, korbi, kanaqja, kapsja e letrave dhe retë krijojnë imazhe […]

Find out more »

9:00 pm

Grupi NA / NA Band

June 4 @ 9:00 pm - June 5 @ 1:00 am
Rockuzinë, Arberia, Vicianum p/n
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Grupi NA E Martë | 04 Qershor 19 | @21:00 Kreshnik Krash Koshi - Vocal/Bass guitar Klodian Rexhepaj - Keyboard Bekim Kepuska - Drums Blerat Kepuska - Guitar Live në Rockuzine Rezervimet përmes Facebook Nightlife Pristina

Find out more »
+ Export Events