Loading Events

Events for June 1, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

12:00 pm

Aktivitete për fëmijë “Lojëra sfiduese/ argëtuese” / Activities for children: “Fun and challenging games”

June 1 @ 12:00 pm - 4:00 pm
Germia, Germia
Prishtine, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map
10€

Aktivitet i hapur në natyrë “Lojëra sfiduese/ argëtuese symbyllurazi/ blind fold”. Aktivitetet “Fëmijët luajnë dhe bashkëndjenjë për fëmijët” që do të mbahen me 01 dhe 02 Qershor në Parkun e Gërmisë, kanë për qëllim ngritjen e fondeve për të zhvilluar platformën e librave digjital “Libra me ze”. Nga kjo platforme synojmë që mbulueshmëria e librave […]

Find out more »
+ Export Events