Loading Events

Events for January 1, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

9:00 pm

Viti i ri në Soma

January 1 @ 9:00 pm - January 4 @ 12:30 am
Soma Book Station, Fazli Grajqevci
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

English Below Viti i ri në Soma Së pari ju falënderojmë t’gjithve që ishit bashkë me ne gjatë viteve që lamë pas. Vitin e ri në Soma po e fillojmë me tri netë muzikë. 1, 2 dhe 3 Janar. Me dashni, Soma Programi: 1 Janar Ger Kacerja elektro-pop 2 Janar Vinyl Sessions / Igor Spiroski […]

Find out more »
+ Export Events