Loading Events

Events for December 23, 2018

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

12:00 pm

Beat Brunch Leo’s Handmade Art / Art and Stratos Music

December 23, 2018 @ 12:00 pm - 6:00 pm
Garden – Open Kitchen
Find out more »

8:00 pm

Koncerti i Vitit të Ri : New Year’s Concert

December 23, 2018 @ 8:00 pm - 10:00 pm
Pallati i Rinise dhe i Sporteve, Luan Haradinaj, Prishtinë
Pristina, 10000
+ Google Map

Orkestra e Filharmonisë së Kosovës Kosovo Philharmonic Orchestra Dirigjent / Conductor: Noorman Widjaja Detajet do të publikohen së shpejti Details will be announced soon

Find out more »
+ Export Events