Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Yoga Session / Yoga n’Pauze

August 1, 2019 @ 12:00 pm - August 14, 2019 @ 1:00 pm

Yoga Sessions for Charity Purposes, once a week, until 14th of August.

YOGA per bamiresi / FOR CHARITY – minimum donation 3€

*Donacionet e mbledhura shkojne për ilaçe te femijeve te prekur nga kanceri, permes fondacionit Care for Kosovo Kids
****All donations go for medication for kids with cancer
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Yoga teacher: Floriana Bajrami RYT®200
https://www.yogaalliance.org/TeacherPublicProfile?tid=224845
Info: 044157676
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
** Sjellni shtrojën me veti, veshje të përshtatshme dhe buzëqeshje në fytyrë. Mos ha ushqim te rende se paku 2 ore perpara.
**Bring your own mat, suitable clothes and a smile on your face 🙂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lokacioni: Capital Gate (objekti ku janë EBRD / Deloitte / Te Linda – shih hartën / see map)
Salla: Mona ose Lisa (kati I / 1st floor)

Details

Start:
August 1, 2019 @ 12:00 pm
End:
August 14, 2019 @ 1:00 pm

Organizer

27Yoga

Venue

27Yoga
EBRD building (perballe ETC) - rruges per F.Kosove
Prishtine, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map