Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Prishtina Education Fair 2019

February 12 @ 2:00 pm - 6:00 pm

Smart Center ne bashkepunim me ”KEIN” organizojne Panairin e edukimit ”PRISHTINA EDUCATION FAIR 2019″, ne te cilin do te marrin pjese nje numer i konsiderueshem e univeristeve te njohura nga Evropa (emrat e te cileve do te publikohen ne ditet ne vazhdim).

Ky panair u jep mundesine nxenesve te shkollave te mesme dhe studenteve te fakulteteve te te gjitha niveleve qe te takohen dhe te marrin informatat nga dora e pare prej vete perfaqesuesve te ketyre universiteteve.

Panairi do te mbahet me daten 12 Shkurt nga ora 14 00 – 18 00 ne hotel Sirius ne Prishtine.

Ju mirepresim!

Details

Date:
February 12
Time:
2:00 pm - 6:00 pm
Event Category:

Organizer

Smart Center
Phone:
044-105-697 049-81 81 89 044 (049) /11 36 81
Email:
smartcenterprshtina@gmail.com
Website:
http://www.smartcenter-pr.com

Venue

Hotel Sirius
rr. Agim Ramadani
Prishtina, Albania
+ Google Map