Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piano Concert/ Koncert Pianistik

March 13, 2018 @ 6:00 pm - 7:00 pm

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and text

Kemi kënaqësinë të ju ftojmë në koncertin e pianistëve të rinj,Alisa Qirezi,Art Beka, Elsa Gashi dhe Klesta Fetoshi
Klasa e Prof. Aida Gjikolli
Të martën, më 13 mars 2018, ora 18:00
Salla e Filharmonisë së Kosovës

Details

Date:
March 13, 2018
Time:
6:00 pm - 7:00 pm

Organizer

Aida Gjikolli

Venue

Filharmonia e Kosoves
Sulejman Vokshi
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map