Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Halloween Night – Biletat 2€

October 31, 2019 @ 5:00 pm - 11:00 pm

🎃 Cineplexx organizon eventin #HalloweenNight me 3 super-filma horror dhe me çmim special prej vetëm 2.00€. Biletat në shitje!

Për këtë event do të përgatisim një atmosferë të veçantë horrori në kinema 👻😱!

Konfirmoni ardhjen tuaj duke klikuar butonin Interested/Going. 😜

Details

Date:
October 31, 2019
Time:
5:00 pm - 11:00 pm
Event Category:
Event Tags:

Organizer

Cineplexx Events
Website:
www.cineplexx-ks.eu/flma

Venue

Cineplexx Kosovo
Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map