Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dita e Veres – Anna Tours

March 14 @ 7:00 am - 7:00 pm

Image may contain: sky and outdoor

Dita e Veres periudha me e bukur per te udhetuar🌞

Anna Tours Company ka menduar per ju miq te sjell oferten e rralles ditore ne Prizren😍
Me daten 14 Mars nisemi nga Shkodra në orën 07:00 prane agjensise tone.😊
Dhe kthimi nga Prizreni per ne Shkoder ne oren 19:00 per vetem 23/euro per person.
🎁Ne cmim perfshine: 🚃Transport komod Shkoder –Prizren– Shkoder🚃
🍹🍝Ofrojme Dreken ne Bar Restorant Sofra 🍟🍕🍲
🏩Eksplorimi I vendit 🏰Vizite tek Muzeu ‘Lidhja e Prizrenit’ 💙Dicka e vecante per dite te vecante💙 ⏩Per cdo pronotim na kontaktoni ne adressen tone: 📩Email: annatours.shkoder@gmail.com ✉Website: annatours.al 🎀Kontakt:
☎0674053710 ☎0674053706 Jeni te mirepritur😍
#annatourscompany

Details

Date:
March 14
Time:
7:00 am - 7:00 pm

Organizer

Tours Anna
Phone:
+355 67 405 3710
Website:
http://annatours-al.com

Venue

Prizren
Prizren, Kosovo 20000 + Google Map