Loading Events

Events for March 3, 2019 › Billboard

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

4×4

March 2 @ 9:30 pm - March 3 @ 12:30 am
Rockuzinë, Arberia, Vicianum p/n
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

4x4 E Shtunë | 2 Mars | Ora 21:30 Ardian Behrami - Vocal Flamur Prapashtica - Guitar Denis Rexhepi - Guitar Gezim Muriqi - Bass Labinot S. Zogiani - Drums Live @Rockuzinë Rezervimet përmes Facebook Nightlife Prishtina

Find out more »

7:00 am

Adventure Maja e Kunorave / Pashtrik !

March 3 @ 7:00 am - 9:00 pm
Kosova Hiking Trips, Rr Agim Ramadani A-3/9
Prishtina, Kosova 10000 Albania
+ Google Map

Përshëndetje dashamirë të bjeshkatarisë dhe Hiking Njerit, ju informojmë se Hiking Njeri këtë të Diele më 3 Mars do të organizojë ecjen në një ndër majat më së paku të vizituara në Kosovë, "Maja e Kunorave" në vargmalin e Pashtrikut. Kjo maje gjendet në Komunën e Gjakovës dhe në kufi me Shqipërinë. Nga Maja mund […]

Find out more »

Bajgora Mountains – Maja e Bajrakut1790 m/lmd

March 3 @ 7:00 am - 6:00 pm
Klubi Alpin Prishtina, Anton Harapi p.n.
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Të Nderuar Miq, Klubi Alpin Prishtina Ju fton të merrni pjesë në ecjen e së dielës në Bjeshkët e Shalës së Bajgorës, me qëllim, pushtimin e Majës së Bajrakut, nga drejtimi i Jugut. Ky aktivitet do të zhvillohet ditën e Diel, me datën 03.03.2019. Detajet: Nisja e Saktë: e Diel, 03.03.2019 / ora 07:00 Vendi […]

Find out more »

8:00 pm

Koncert । Concert

March 3 @ 8:00 pm - 10:00 pm
Salla e Kuqe – Red Hall Pristina, Kosovo 10000 + Google Map

Filharmonia e Kosovës Kosovo Philharmonic ARVO PART PAUL CRESTON LEONARD BERNSTEIN ORKESTRA E FILHARMONISË SË KOSOVËS KOSOVO PHILHARMONIC ORCHESTRA DARDAN GJINOLLI Alto saksofon | Alto saxophone GREGORY CHARETTE Dirigjent | Conductor 03.03.2019 E DIEL | 20:00 SUNDAY | 8:00 PM PALLATI I RINISË – SALLA E KUQE YOUTH PALACE – RED HALL PRISHTINË | KOSOVË […]

Find out more »
+ Export Events