Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

7:00 pm

Ladies Night – Dumplin’

February 28 @ 7:00 pm - 11:30 pm
Cineplexx Kosovo, Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Të dashura mikesha, më 28 shkurt organizojmë eventin #LadiesNight 💃, me komedinë e re të Jennifer Aniston, ku do të ketë shumë shpërblime si: 👠 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Gentli Shoes 🕶 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga EMO 💳 Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus […]

Find out more »
+ Export Events