Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

5:00 pm

KultWoman with Ilire Vinca

February 27 @ 5:00 pm - 6:30 pm
Euicc Pristina, Kosovo 10000 + Google Map

27 shkurt Ora 17:00 Qendra Informative dhe Kulturore e BE-së KultPlus (www.kultplus.com ) – gazeta e parë shqiptare online që i kushtohet raportimit mbi artin dhe kulturën po e mbyllë muajiin shkurt me ngjarjen e radhës. ‘KultWoman me…’ kësaj radhe do ta ketë në qendër aktoren Ilire Vinca. Ilire Vinca jo rrallë herë është aktorja […]

Find out more »
+ Export Events