Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Contemporary African Cinema Week

February 12, 2019 @ 7:00 pm - February 15, 2019 @ 10:00 pm
Kino ARMATA, Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

(English below) JAVA E KINEMASË BASHKËKOHORE AFRIKANE 12-15 shkurt 2019 Kino ARMATA, hapësira publike në Prishtinë që promovon kulturë alternative dhe dialog shoqëror, ka kënaqësinë të njoftojë për bashkëpunimin e rradhës me Alliance Française de Pristina, Ambasadën e Francës në Kosovë dhe IF Cinema në shfaqjen e disa prej punëve më të rëndësishme dhe relevante […]

Find out more »
+ Export Events