Loading Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

7:00 am

Snowshoe Adventure in Rugova

February 10 @ 7:00 am - 4:00 pm
Prishtina Ciity, Prishtine
Prishtine, Kosove 10000 Albania
+ Google Map
E20

Vazhdojmë me snowshoe aventurë në Bjeshkët e Rugovës. Të dielën më 10 SHKURT 2019 destinacion kemi shtegun nga Boga deri tek Qafa e Dasmorëve gjatësia 7-10 KM ngjitje dhe kthim. Shtegu ofron pamje të mrekullueshme nga bjeshkët e Rugovës. Numër i kufizuar i pjesmarrësve, rezervimet dhe info tjera në +383 44 280 762 ENGLISH BELOW* […]

Find out more »

Hiking White Rugova !

February 10 @ 7:00 am - 10:00 pm
Kosova Hiking Trips, Rr Agim Ramadani A-3/9
Prishtina, Kosova 10000 Albania
+ Google Map
E10

Përshëndetje dashamirë të bjeshkatarisë dhe Hiking Njerit, shpresojmë se të gjithë jeni mirë! Ju informojmë se pas borës së madhe të dhjetorit dhe janarit, vendosëm ti ri-fillojmë ecjet e përjavshme anembanë bjeshkëve të Kosovës dhe rajonit. Këtë të Diele me 10 shkurt, Hiking Njeri do të ju organizojë ecjen në bjeshkën përrallore të Koshutanit dhe […]

Find out more »
+ Export Events