Loading Events

Events for March 16, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Arta Dobroshi Retrospective

March 13 @ 8:00 pm - March 16 @ 11:00 pm
Kino ARMATA Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

(English below) Kino ARMATA 13-16 mars 2020 Retrospektiva e filmave të Arta Dobroshit Hyrja: FALAS Si pjesë e Javëve të Frankofonisë 2020, Kino ARMATA dhe Ambasada e Francës në Kosovë organizojnë retrospektivën e filmave të Arta Dobroshit, përfshirë: 13 mars 20:00h "Tris Mondes", C. Corsini (Francë), 101 min. FR/AL 14 mars 20:00h "Syri Magjik", K. […]

Find out more »
+ Export Events