Loading Events

Events for March 8, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

12:00 pm

“Mars’hojmë, S’festojmë”

March 8 @ 12:00 pm - 1:00 pm
Ferizaj Ferizaj, Kosovo 70000 + Google Map

Aktivitstë të shoqërisë civile, me rastin e 8 Marsit, Ditës së Gruas edhe këtë viti organizojnë aktivitetin "Mars'hojmë,S'festojmë". Aktiviteti organizohet me qëllim që të bëjmë thirrje tek institucionet shtetërore që të angazhohen dhe të krijojnë politika të cilat do të kontribuojnë në njohjen e të drejtave dhe mirëqenien jetësore të gruas në shoqëri. Me këtë […]

Find out more »
+ Export Events