Loading Events

Events for February 23, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

9:00 am

Konferencë Shkencore Studentore / Student Scientific Conference

February 23 @ 9:00 am - 11:50 pm
Kolegji Universum Imzot Nikprelaj pn
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Kolegji Universum për disa vite me radhë po organizon - Konferencën Shkencore Studentore, këtë vit në bashkëpunim me IBCM - International Business College Mitrovica, Kolegji Universum hap thirrjen për "Punime Shkencore" nga studentët 👩‍🎓👨‍🎓 📣Thirrja vlen për të gjithë studentët nga të gjitha institucionet publike dhe private në Kosovë. Ndërsa prezantimi i punimeve do të […]

Find out more »
+ Export Events