Loading Events

Events for February 16, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Business Etiquette, Communication and Diplomacy course / Kurs Profesional për Komunikim, Etiketë, Protokoll Diplomatik

February 14 @ 5:00 am - February 16 @ 3:30 pm
Universiteti i Prishtinës Prishtine, Kosovo 10000 + Google Map

“KURS PROFESIONAL PËR KOMUNIKIM, ETIKETË, PROTOKOLL & DIPLOMATIK” 14 – 16 Shkurt 2020, Prishtinë, Republika e Kosovës PROGRAM I KURSIT TË SPECIALIZUAR Sot në marrëdhëniet me ndërkombëtare, njohuritë për politikën e jashtme dhe të kuptuarit e ndërveprimit të duhur bazuar në protokollin dhe etiketën diplomatike janë nevojë dhe obligim e secilit që dëshiron të jetë […]

Find out more »
+ Export Events