Loading Events

Events for February 11, 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

5:00 pm

Dekonstruktimi i idesë së bashkimit Shqipëri – Kosovë / Deconstructing the idea of unity between Albania – Kosovo

February 11 @ 5:00 pm - 6:30 pm
Dit’ e Nat’ Rr. Fazli Grajqevci,
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Të nderuar/a sallonistë/e, Ju ftojmë të merrni pjesë në sallonin e radhës, që mbahet me 11 shkurt 2020, nga ora 17:00 në Dit’ e Nat’ me temën: “Dekonstruktimi i idesë së bashkimit Shqipëri – Kosovë: Çfarë mendojnë qytetarët?” Hapja informuese dhe nxitëse do të bëhet nga: Adri Nurellari, politolog; Valëza Mjeku, Zyrtare e Sekretariatit për […]

Find out more »
+ Export Events