Loading Events

Events for June 30, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Trajnim teoriko-praktik: Fascial Distortion Model

June 29 @ 9:00 am - June 30 @ 4:00 pm
KSHM Rezonanca

Physioskills në bashkëpunim me IFDMO dhe Kolegjin Rezonanca organizon trajnimi e terapisë manual "Fascial Distortion Model" me instruktorin holandez Dr. Harry Pijnappel. Trajnimi është dy ditor dhe në të do të shfaqen metoda më moderne të terapisë manual në trajtimin e fascieve muskulare. Të gjithë pjesmarrësit do të paisen me certifikatë të njohur ndërkombëtarisht të […]

Find out more »

7:00 am

Maja e Hajles / Hiking

June 30 @ 7:00 am - 7:00 pm
Hajla, Rugova, Hajle
Peje, Kosovo 30000
+ Google Map

Të Nderuar Miq, Klubi Alpin Prishtina Ju fton të merrni pjesë në ecjen bjeshkatare të së dielës, me qëllim vizitën në Bjeshkët e Koshutanit dhe ngjitjen në Majën e Hajles në Bjeshkët e Rugovës, afër kufirit me Malin e Zi. Detajet e Organizimit dhe Rezervimit: Nisja e Saktë: e Diel, 30.06.2019 / ora 07:00 Vendi […]

Find out more »
+ Export Events