Loading Events

Events for June 29, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

9:00 am

Trajnim teoriko-praktik: Fascial Distortion Model

June 29 @ 9:00 am - June 30 @ 4:00 pm
KSHM Rezonanca

Physioskills në bashkëpunim me IFDMO dhe Kolegjin Rezonanca organizon trajnimi e terapisë manual "Fascial Distortion Model" me instruktorin holandez Dr. Harry Pijnappel. Trajnimi është dy ditor dhe në të do të shfaqen metoda më moderne të terapisë manual në trajtimin e fascieve muskulare. Të gjithë pjesmarrësit do të paisen me certifikatë të njohur ndërkombëtarisht të […]

Find out more »

9:00 pm

Zambaku i Prizrenit 2019 – Festival

June 29 @ 9:00 pm - 11:00 pm
Lumbardhi, Remzi Ademi no 4
Prizren, Kosovo 20000 Albania
+ Google Map

Edicioni 30 i Festivalit të këngës së lehtë "Zambaku i Prizrenit 2019" do të mbahet më 29 Qershor 2019 (e shtune) në bahçen e Kino Lumbardhit në Prizren dhe fillon në orën 21:00. Ky edicion realizohet nga këshilli organizativ i festivalit nën patronatin e Kuvendit Komunal të Prizrenit, dhe synon t’a ngris kualitetin artistik të […]

Find out more »
+ Export Events