Loading Events

Events for June 18, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

20 vite liri – 20/20 – 20 years of independence

June 17 @ 8:00 pm - June 23 @ 10:00 pm
Prishtina

Të respektuar bashkëqytetarë, Para saktësisht njëzet vitesh, Prishtina kthehej në sytë e botës, por sidomos në zemrat e çdo prishtinasi, thjeshtë Prishtinë. Dita e Çlirimit të Prishtinës, 11 qershori, shënon çlirimin nga forcat pushtuese. Sot, në këtë njëzetvjetor jubilar kujtojmë dhe nderojmë të gjithë ata që ishin aktorë të çlirimit të Prishtinës. Sepse para se […]

Find out more »

6:00 pm

Desk Therapy Classes / Yoga

June 18 @ 6:00 pm - 7:00 pm
LET Center, Rr. Enver Maloku, Nr. 92
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

We spend most of our time sitting, either at a desk, in front of a computer, in a car or on a plane – and as a consequence from so much sitting, our muscles and tendons shorten, we become tight, sore and tense and lose mobility. This remedial one month program increases the mobility and […]

Find out more »
+ Export Events