Loading Events

Events for May 27, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

6:00 pm

Yoga me Dodonen / Yoga with Dodona

May 27 @ 6:00 pm - 7:00 pm
Briks Yoga, Gazmend Zajmi 39C
Prishtina, Kosovo
+ Google Map

Ky grup i yogas ka për qëllim njoftimin me bazat e ushtrimeve të yoga-s, frymëmarrjes (Pranayama) dhe praktikës (Asana). Yoga fokusohet te forcimi i trupit dhe relaksimi i mendjes. Përmes teknikave të frymëmarrjes, asanave dhe meditimit që praktikohen në yoga arrijme reduktimin e stresit, relaksimin e trupit dhe tonifikimin e muskujve. Yoga rrit pozitivitetin, vëmendjen […]

Find out more »

7:00 pm

Messy Monday! at The WHITE TREE

May 27 @ 7:00 pm - May 28 @ 12:00 am
The White Tree, Mujo Ulqinaku No. 59
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Alloha, Messy Monday! at The WHITE TREE monday, starts at: 19:00 music: custom (english below) Cdo e hene do behet tradicionale, pervec kur ka evente te paparashikuara ose me te rendesishme. Do e bejme nje mes te tere me te henat ekskluzive! Muzika nga e gjithe bota do te leshohet nga laptopi i yne i […]

Find out more »
+ Export Events