Loading Events

Events for May 26, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

8:00 am

Prishtina Trail Marathon 2019

May 26 @ 8:00 am - 3:00 pm
Germia, Germia
Prishtine, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

Prishtina Trail Marathon është gara e parë maraton e vrapimit në shtigje në Kosovë, dhe do të mbahet në parkun e Gërmisë, zemrën e gjelbëruar të Prishtinës. Kjo garë organizohet nga klubi i vrapimit “X Trailers”, dhe është e çertifikuar nga ITRA (Asociacioni Ndërkombëtar i Vrapimit në Shtigje). Prishtina Trail Marathon is the first marathon […]

Find out more »
+ Export Events