Loading Events

Events for May 25, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

The Economists Conference of May – Prishtina / Konferenca Ekonomike e Majit – Prishtinë

May 24 @ 9:00 am - May 25 @ 5:00 pm
Emerald Hotel Pristina, Kosovo 10000 + Google Map

Të nderuar afaristë shqiptarë në Diasporë, të nderuar anëtarë të Rrjetit të bizneseve shqiptare, të nderuar anëtarë të bordit, me knaqësi ju ftojmë në Konferencen Ekonomike të Majit në Prishtinë. Është një event i organizuar me përkushtim nga Rrjeti ynë dhe një hap më afër qëllimit tonë final përafrimit me bizneset vendore dhe shikimin e […]

Find out more »

6:00 pm

Yoga me Dodonen / Yoga with Dodona

May 25 @ 6:00 pm - 7:00 pm
Briks Yoga, Gazmend Zajmi 39C
Prishtina, Kosovo
+ Google Map

Ky grup i yogas ka për qëllim njoftimin me bazat e ushtrimeve të yoga-s, frymëmarrjes (Pranayama) dhe praktikës (Asana). Yoga fokusohet te forcimi i trupit dhe relaksimi i mendjes. Përmes teknikave të frymëmarrjes, asanave dhe meditimit që praktikohen në yoga arrijme reduktimin e stresit, relaksimin e trupit dhe tonifikimin e muskujve. Yoga rrit pozitivitetin, vëmendjen […]

Find out more »
+ Export Events