Loading Events

Events for May 24, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

9:00 am

The Economists Conference of May – Prishtina / Konferenca Ekonomike e Majit – Prishtinë

May 24 @ 9:00 am - May 25 @ 5:00 pm
Emerald Hotel Pristina, Kosovo 10000 + Google Map

Të nderuar afaristë shqiptarë në Diasporë, të nderuar anëtarë të Rrjetit të bizneseve shqiptare, të nderuar anëtarë të bordit, me knaqësi ju ftojmë në Konferencen Ekonomike të Majit në Prishtinë. Është një event i organizuar me përkushtim nga Rrjeti ynë dhe një hap më afër qëllimit tonë final përafrimit me bizneset vendore dhe shikimin e […]

Find out more »
+ Export Events