Loading Events

Events for May 22, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

6:00 pm

Yoga me Dodonen / Yoga with Dodona

May 22 @ 6:00 pm - 7:00 pm
Briks Yoga, Gazmend Zajmi 39C
Prishtina, Kosovo
+ Google Map

Ky grup i yogas ka për qëllim njoftimin me bazat e ushtrimeve të yoga-s, frymëmarrjes (Pranayama) dhe praktikës (Asana). Yoga fokusohet te forcimi i trupit dhe relaksimi i mendjes. Përmes teknikave të frymëmarrjes, asanave dhe meditimit që praktikohen në yoga arrijme reduktimin e stresit, relaksimin e trupit dhe tonifikimin e muskujve. Yoga rrit pozitivitetin, vëmendjen […]

Find out more »
+ Export Events