Loading Events

Events for May 21, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

6:30 pm

Klasa Vallezimi – sezona RE / Dance Classes – New Season

May 21 @ 6:30 pm - 10:00 pm
Evolution Dance Kosova

English version below. __________ Me shumë energji pozitive po fillojmë sezonën e re të klasave të VALLËZIMIT... Ju ftojmë që të bëheni pjesë e kësaj energjie pozitive ku përvec të mësuarit ky aktivitet ju ndihmon që trupin dhe mendjen ta lironi nga stresi , të socializoheni dhe mbi të gjitha të kënaqemi... Me 4 Dhjetor […]

Find out more »
+ Export Events