Loading Events

Events for May 18, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

11:00 am

Public Auction/ Ankand publik

May 18 @ 11:00 am - 1:00 pm
Shtepia e Ankandeve Kosova

Shtëpia e Ankandeve Kosova organizon Ankandin e radhës me artikujt të ndryshem nga American School of Kosova, Raiffeisen Bank Kosova, FINCA, TEB, CACTUSS SH.A, BPB, KEP si dhe me artikujt nga furnitorët indvidual, që do të mbahet më datën 04.05.2019, në ora 11:00. Shiqimi i artikujve mund të bëhet cdo dite pune prej orës 09:00-17:00. […]

Find out more »
+ Export Events