Loading Events

Events for May 13, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

8:00 pm

Vietnam 101 / Java e Dokumentarëve Vietnamez

May 13 @ 8:00 pm - May 16 @ 10:00 pm
Kino ARMATA, Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

(English below) VIETNAM 101 13, 14 dhe 16 maj 2019, 20:00h Kino ARMATA, hapësira publike në Prishtinë që promovon kulturë alternative dhe dialog shoqëror, ka kënaqësinë të njoftojë për bashkëpunimin e rradhës me Alliance Française de Pristina, Ambasadën e Francës në Kosovë dhe IF Cinema në shfaqjen e disa prej punëve më të rëndësishme dhe […]

Find out more »
+ Export Events