Loading Events

Events for March 21, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

9:00 am

Job Fair – Gjilan / Panairi i Punës – Gjilan

March 21 @ 9:00 am - 4:00 pm
Palestra e Sporteve “Bashkim Selishta” Gjilan, Kosovo Albania + Google Map

Më 21 mars (e enjte), 2019, në Palestrën e Sporteve ”Bashkim Selishta" në Gjilan, mbahet Panairi i Punës. Panairi i Punës organizohet në bashkëpunim me Ministrinë e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencinë e Punësimit të Republikës së Kosovës (APRK), Komunën e Gjilanit dhe Zyra Gjermane për Bashkëpunim Ndërkombëtar (GIZ). Për punëkërkuesit - Panairi i […]

Find out more »
+ Export Events