Loading Events

Events for March 14, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

10:30 am

Agenda for European Reforms – Monitoring Report for 2018 / Agjenda për Reforma Evropiane – Raporti i Monitorimit për 2018

March 14 @ 10:30 am - 12:00 pm
Swiss Diamond Prishtina, Ahmet Krasniqi
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Instituti i Prishtinës për Studime Politike (PIPS), Group for Legal and Political Studies dhe Instituti GAP ju ftojnë të merrni pjesë në Tryezën e Diskutimit me temën: “Zbatimi i Agjendës për Reforma Evropiane (ERA) dhe pritshmëritë për ERA 2” Data: E Enjte, 14 Mars 2019 / prej 10:30 - 12:00 Vendi: Hotel Swiss Diamond (Salla […]

Find out more »
+ Export Events