Loading Events

Events for March 13, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

12:00 pm

YOGA: Pranayama & Meditation

March 13 @ 12:00 pm - 1:00 pm
27Yoga, EBRD building (perballe ETC) - rruges per F.Kosove
Prishtine, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

Natyra e permbyll edhe nje cikel te vet me stinen e dimrit. Pranvera eshte koha per fillim te ri, jete te re, dhe rizgjim. Le t’i mbjellim farat e nje cikli te ri tani. Ta nisim pranveren te rizgjuar dhe me zemrat e hapura per nje fillim te ri. Ejani te praktikojme teknika te frymemarrjes […]

Find out more »
+ Export Events