Loading Events

Events for March 10, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

8:00 pm

Concert । KS Phil । F. Briones

March 10 @ 8:00 pm - 9:30 pm
Pallati i Rinise dhe i Sporteve, Luan Haradinaj, Prishtinë
Pristina, 10000
+ Google Map

Filharmonia e Kosovës Kosovo Philharmonic KRISTË LEKAJ Requiem Julio DOMÍNGUEZ Vaclovas AUGUSTINAS Jake RUNESTAD Huddie W. LEDBETTER Rafet RUDI KORI DHE ORKESTRA E FILHARMONISË SË KOSOVËS KOSOVO PHILHARMONIC CHOIR & ORCHESTRA Dirigjent । Conductor FERNANDO BRIONES 10.03.2019 E diel 20:00 । Sunday 8:00 pm Pallati i Rinisë - Salla e Kuqe । Youth Palace - […]

Find out more »
+ Export Events