Loading Events

Events for March 7, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Prishtina Jazz Week 2019

March 4 @ 8:00 pm - March 7 @ 10:00 pm
Kino ARMATA, Brigada e Kosoves
Prishtina, 10000
+ Google Map

Pas suksesit të edicionit të parë, këtë vit do të organizohet edicioni i dytë i Prishtina Jazz Week, ku përveç performancave të muzikantëve të njohur ndërkombëtare që vijnë nga vendet e ndryshme si: Amerika, Turqia, Hungaria e rajoni, këtë vit gjatë këtyre katër ditëve do të organizohen diskutime, shfaqje të filmit për muzikën JAZZ, dhe […]

Find out more »
+ Export Events