Loading Events

Events for March 1, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

String String // Thursday night

February 28 @ 9:00 pm - March 1 @ 12:00 am
Apartment 197, Qyteza Pejton
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

te dashtun, Ju ftojmë te Enjten te na bashkangjiteni në Apartment me String String Festim & Florin Fanaj Si gjithmone ju mirëpresim me shërbim cilësor. #apartment197 #welovethursdays #stringstring

Find out more »

9:00 pm

Albulena Jashari // Friday night

March 1 @ 9:00 pm - March 2 @ 12:00 am
Apartment 197, Qyteza Pejton
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

Shoke dhe shoqe, Ju ftojmë te Premten te na bashkangjiteni në Apartment me Albulena Jasharin. Ju mirepresim. #apartment197

Find out more »

9:30 pm

Offchestra

March 1 @ 9:30 pm - March 2 @ 1:30 am
Rockuzinë, Arberia, Vicianum p/n
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Offchestra E Premte | 01 Mars | Ora: 21:30 Sezgin Curi (Vocal, Bass) Faruk Banjska (Guitar) Dukagjin Muhaxheri (Alt & Tenor Sax) Granit Paçarada (Drums) Live @Rockuzinë Rezervimet përmes Facebook Nightlife Prishtina

Find out more »
+ Export Events