Loading Events

Events for February 28, 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

7:00 pm

Ladies Night – Dumplin’

February 28 @ 7:00 pm - 11:30 pm
Cineplexx Kosovo, Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map

Të dashura mikesha, më 28 shkurt organizojmë eventin #LadiesNight 💃, me komedinë e re të Jennifer Aniston, ku do të ketë shumë shpërblime si: 👠 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Gentli Shoes 🕶 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga EMO 💳 Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus […]

Find out more »

9:00 pm

String String // Thursday night

February 28 @ 9:00 pm - March 1 @ 12:00 am
Apartment 197, Qyteza Pejton
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

te dashtun, Ju ftojmë te Enjten te na bashkangjiteni në Apartment me String String Festim & Florin Fanaj Si gjithmone ju mirëpresim me shërbim cilësor. #apartment197 #welovethursdays #stringstring

Find out more »
+ Export Events