Loading Events

Events for December 16, 2018

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Dita e Familjes – Spider-Man

December 15, 2018 @ 12:00 pm - December 16, 2018 @ 4:00 pm
Cineplexx Kosovo, Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map
Find out more »

12:00 pm

Beat Brunch Leo’s Handmade Art / Art and Stratos Music

December 16, 2018 @ 12:00 pm - 6:00 pm
Garden – Open Kitchen
Find out more »

1:00 pm

Mini-Maratona humanitare: Vrapo Babadimër – Mini-Humanitarian Marathon: Run Santa

December 16, 2018 @ 1:00 pm - 3:00 pm
Sheshi “Zahir Pajaziti”, Pristina, Kosovo 10000 + Google Map

Mini-Maratona humanitare: Bëhu Babadimër, jepi buzëqeshje nje familjeje Edicioni i 3’te Vrapo Babadimër A dëshiron ta ndihmosh një familje në nevojë për t'i festuar me gëzim festat e fundvitit? Është shumë e thjeshtë. Eja çdo ditë në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë. Aty mund të blesh kostumin e Babadimrit dhe numrin pjesëmarrës për mini-maratonën humanitare […]

Find out more »
+ Export Events