Loading Events

Events for November 28, 2018

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

3:00 pm

Diaspora kundër Qeverisë së korruptuar / Diaspora against the corrupt Government

November 28, 2018 @ 3:00 pm - December 2, 2018 @ 3:00 pm
Sheshi “Ibrahim Rugova”, Agim Ramadani
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map

Me 28 nëntor, Kosova nuk ka asnjë arsye të festoj derisa të udhëhiqet nga njerëz të korruptuar dhe të kriminalizuar. Diaspora kosovare të organizohet dhe të jap kontributin e sajë në këtë drejtim. Ky organizim nuk është i organizuar nga asnjë parti politike por thjeshtë nga Kosovarët që jetojnë në diasporë e të cilët duan […]

Find out more »
+ Export Events