Loading Events

Events for November 26, 2018

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

8:00 pm

KS Phil, F.Choveaux & O.Rubilar

November 26, 2018 @ 8:00 pm - 10:00 pm
Pallati i Rinise dhe i Sporteve, Luan Haradinaj, Prishtinë
Pristina, 10000
+ Google Map

Filharmonia e Kosovës Kosovo Philharmonic JOHANNES BRAHMS FAHRI BEQIRI FRANÇOISE CHOVEAUX MENDI MENGJIQI ORKESTRA E FILHARMONISË SË KOSOVËS KOSOVO PHILHARMONIC ORCHESTRA FRANÇOISE CHOVEAUX Piano OSCAR RUBILAR Dirigjent । Conductor 26.11.2018 E hënë 20:00 । Monday 8:00 pm Pallati i Rinisë - Salla e Kuqe । Youth Palace - Red Hall Prishtinë - Kosovë । Prishtina […]

Find out more »
+ Export Events