Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zambaku i Prizrenit 2019 – Festival

June 29 @ 9:00 pm - 11:00 pm

Edicioni 30 i Festivalit të këngës së lehtë “Zambaku i Prizrenit 2019” do të mbahet më 29 Qershor 2019 (e shtune) në bahçen e Kino Lumbardhit në Prizren dhe fillon në orën 21:00.
Ky edicion realizohet nga këshilli organizativ i festivalit nën patronatin e Kuvendit Komunal të Prizrenit, dhe synon t’a ngris kualitetin artistik të munguar kohëve të fundit.
Për detajet e shitjes së biletave do të informoheni së shpejti.

Details

Date:
June 29
Time:
9:00 pm - 11:00 pm

Organizer

Zambaku i Prizrenit

Venue

Lumbardhi
Remzi Ademi no 4
Prizren, Kosovo 20000 Albania
+ Google Map