Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Viti i ri në Soma

January 1 @ 9:00 pm - January 4 @ 12:30 am

English Below

Viti i ri në Soma

Së pari ju falënderojmë t’gjithve që ishit bashkë me ne gjatë viteve që lamë pas.

Vitin e ri në Soma po e fillojmë me tri netë muzikë. 1, 2 dhe 3 Janar.

Me dashni, Soma

Programi:

1 Janar
Ger Kacerja
elektro-pop

2 Janar
Vinyl Sessions / Igor Spiroski
jazz & blues (vinyls)

3 Janar
In the Mood
(live blues performance)

*******************

All expired at 2018

Dear friends,

First of all, we thank all of you that visited our home during these years.

We’re starting the New Year with three festive nights at Soma.

1st January
Ger Kacerja
electro-pop

2nd January
Vinyl Sessions / Igor Spiroski
jazz & blues (vinyls)

3rd January
In the Mood
(live blues)

Thank you.
From Soma with love.

Details

Start:
January 1 @ 9:00 pm
End:
January 4 @ 12:30 am
Event Category:

Organizer

Soma Book Station
Phone:
038 748 818
Email:
somabookstation@gmail.com

Venue

Soma Book Station
Fazli Grajqevci
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map