Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tourism & Sport Fair

April 19, 2018 @ 10:00 am - April 20, 2018 @ 6:00 pm

Image may contain: text

Tourism & Sport Fair ështe vendi më i përsosur për krijimin e rrjeteve më profesioniste të turizimit, udhëtimit dhe sportit. Kjo mgjarje është shndërruar në platformë unike ku bëhet promovimi dhe lansimi zyrtar i ofertave turistike para vizitorëve nga Kosova dhe rajoni.

Details

Start:
April 19, 2018 @ 10:00 am
End:
April 20, 2018 @ 6:00 pm

Organizer

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit dhe Sportit – Tourism & Sport Fair
Phone:
+381 38 516013
Email:
info@ceokos.com
Website:
http://www.ceokos.com

Venue

Pallati i Rinise dhe i Sporteve
Luan Haradinaj, Prishtinë
Pristina, 10000
+ Google Map