Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Public Auction/ Ankand publik

May 18, 2019 @ 11:00 am - 1:00 pm

Shtëpia e Ankandeve Kosova organizon Ankandin e radhës me artikujt të ndryshem nga American School of Kosova, Raiffeisen Bank Kosova, FINCA, TEB, CACTUSS SH.A, BPB, KEP si dhe me artikujt nga furnitorët indvidual, që do të mbahet më datën 04.05.2019, në ora 11:00.
Shiqimi i artikujve mund të bëhet cdo dite pune prej orës 09:00-17:00.
Për më shumë informata na kontaktoni në 045 600 050, viber&whatsapp +38345600050, inbox në Shtëpia e Ankandeve Kosova apo të na shkruani në info@ankandet.com

Details

Date:
May 18, 2019
Time:
11:00 am - 1:00 pm

Venue

Shtepia e Ankandeve Kosova