Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

National Job and Career Fair 2019 / Panairi Nacional i Punës dhe Karrierës 2019

May 3 @ 8:00 am - 6:00 pm

Panairi Nacional i Punës dhe Karrierës 2019 do të mirëpresë një numër të madh të kompanive dhe institucioneve të cilat do të ofrojnë mundësi punësimi dhe karriere në fusha të ndryshme. Në kuadër të panairit ju do të mund të informoheni edhe për mundësitë e ndryshme për bursa, trajnime dhe seminare.

Mos e humbisni këtë rast!

Eja, tako punëdhënësin tënd potencial dhe zbulo mundësitë për vazhdimin e karrierës tuaj!

Details

Date:
May 3
Time:
8:00 am - 6:00 pm

Organizer

DIMAK Kosovo
Phone:
038223344
Website:
dimak-kosovo@giz.de

Venue

Salla 1 Tetori
Pristina, Kosovo 10000 + Google Map