Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ladies Night – Hustlers

September 12 @ 7:00 pm - 11:00 pm

Të dashura mikesha, më 12 shtator organizojmë eventin #LadiesNight 💃, ku do të ketë shumë shpërblime si:

🎁 2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Brows by Fjolla
💇 2x Shatira dhe 5x tretmane me Olaplex nga Vogue Hair
⌚️ 2x Ora dore Just Cavalli nga EMO
🎁 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga PARFOIS
🎁 10x Sete të produkteve nga Yves Rocher
💄 10x Dhurata në vlerë prej 40€ nga Oriflame
💍 50x Dhurata nga Oliver Weber-Prishtinë

Konfirmoni ardhjen tuaj duke klikuar butonin Interested/Going 😍

Details

Date:
September 12
Time:
7:00 pm - 11:00 pm
Event Category:

Organizer

Cineplexx Events
Website:
www.cineplexx-ks.eu/flma

Venue

Cineplexx Kosovo
Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map